Kód: 207 | Značka: Nu Skin

ageLOC Body Activating Gel

1 180 Kč 1 649 Kč Sleva 28 % 1 180 Kč / 150 ml
Skladem

ageLOC Body Activating Gel se používá s přístrojem ageLOC WellSpa iO, a je určený pro proceduru Obnovy a Relaxace. Jeho patentovaná směs ageLOC působí proti viditelným známkám stárnutí pleti a zachovává její mladistvý vzhled.

Kategorie: WellSpa iO
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA přes Zásilkovnu od 3 990,- Kč
Poradenství
Online poradenství ZDARMA
Zásilkovna
Přes 10 000 výdejních míst Zásilkovny
po celé ČR

Podrobnosti o produktu

 

Gel ageLOC Body Activating Gel se používá s přístrojem ageLOC WellSpa iO a zanechává chladivý pocit při procedurách Obnovy a Relaxace ageLOC WellSpa iO. Obsahuje složení, které pomáhá zlepšit celkový pocit pohody.

highlight icon
Zanechává chladivý pocit
highlight icon
ageLOC Blend se soustředí na viditelné známky stárnutí pleti
highlight icon
Používejte s přístrojem ageLOC WellSpa iO
Body Activating_Gel_PDP_why_love_it_section_cs
 
 

Výhody a klíčové funkce

 
Přístroj ageLOC WellSpa iO + Gel ageLOC Body Activating Gel:

PŘÍNOSY OBNOVY

• Obnovuje celkový pocit pohody pro lepší celostní wellness.

• Pomáhá zlepšovat krevní oběh v kožních vrstvách a pojivové tkáni díky pohybu přístroje po pokožce, který pomáhá masírovat pokožku.

• Pomáhá vyhlazovat vzhled pokožky díky ručnímu masážnímu pohybu.

• Podporuje celkový pocit pohody a pomáhá vám vypadat a cítit se lépe.

PŘÍNOSY RELAXACE

• Podporuje vaše tělo pro lepší pocit před a po tréninku.

• Poskytuje skvělou ruční masáž před tréninkem a pomáhá vašim svalům cítit se povzbuzeně a připraveně.

• Poskytuje skvělou ruční masáž po tréninku, pomáhá uvolnit bolavé svaly a podporuje celkovou relaxaci.

• Pomáhá vám cítit se svěží a odpočinout si po dlouhém dni.

Jak produkt používat

 Kroky
 
1) REŽIMY RESTORE & RELAX (ZAŘÍZENÍ AGELOC WELLSPA iO + AGELOC BODY ACTIVATING GEL) Po umytí osušte pokožku ručníkem a na požadované oblasti naneste ageLOC Body Activating Gel. Používejte se zařízením ageLOC WellSpa iO.  V režimu Obnovy lehce klouzejte zařízením po požadované části těla dlouhými tahy směrem nahoru. Poté zařízení otočte a přejděte na další část, dokud nepokryjete celou oblast těla. Případný přebytečný gel vmasírujte do pokožky. Používejte maximálně jednou denně. 
 
2) Pro režim RELAX lehce klouzejte přístrojem v oblasti těla pomalými a krouživými pohyby směrem nahoru. Poté zařízení otočte a přejděte na další část, dokud nepokryjete celou oblast těla. Případný přebytečný gel vmasírujte do pokožky. Používejte maximálně jednou denně.
Pro proceduru Obnovy: lehce klouzejte přístrojem po oblasti těla dlouhými tahy směrem nahoru. Poté přístrojem otáčejte a přejděte na další část, dokud nepokryjete celou oblast těla. Veškerý zbylý gel vmasírujte do pokožky. Používejte až jednou denně.
Pro proceduru Relaxace: lehce klouzejte přístrojem po těle pomalými krouživými pohyby směrem nahoru a věnujte zvláštní pozornost oblastem, které jsou ztuhlé. Poté přístrojem otáčejte a přejděte na další část, dokud nepokryjete celou oblast těla. Veškerý zbylý gel vmasírujte do pokožky. Používejte až jednou denně.

Doporučení

PROCEDURY OBNOVY A RELAXACE (PŘÍSTROJ AGELOC WELLSPA iO + GEL AGELOC BODY ACTIVATING GEL)
• Naneste dostatečné množství gelu ageLOC Body Activating Gel na požadované cílové oblasti na čistou pokožku. Používejte s přístrojem ageLOC WellSpa iO.
 
KLÍČOVÉ SLOŽKY
body-actv-gel-ingredient-WellBe Blend
Směs WellBe
Pečlivě vytvořená směs výtažků z motaru přímořského (Crithmum maritimum) a kořene ashwagandhy (výtažek z kořene Withania Somnifera), která pomáhá zlepšit celkový pocit pohody.
body-actv-gel-ingredient-ageLOC Blend
Směs ageLOC
Patentovaná směs složek, která působí proti viditelným známkám stárnutí pleti a zachovává její mladistvý vzhled.
Složení:
Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Fructose , Caprylyl Glycol, Allantoin, Bisabolol, Panthenol, Withania Somnifera Root Extract, Sodium PCA, Oryza Sativa Extract, Lotus Corniculatus Flower Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Crithmum Maritimum Extract, Carbomer, Disodium EDTA, Aminomethyl Propanol, Citric Acid, Parfum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene.